Barevnou kompozici ZOE KUBB vytvořila pro GAN Daria Zinovatnaya

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

V novinkách značky GAN pro letošní sezonu hrají dominantní roli barvy. Explodují prakticky ve všech nových kolekcích koberců i doplňků. Příkladem toho může být i výsledek spolupráce s mladou designérkou Dariou Zinovatnaya, jež pro GAN vytvořila kolekci nazvanou ZOE KUBB vyzařující radost z jasných barev a geometrických tvarů, které dodávají dynamiku každodennímu životu.

Daria Zinovatnaya se narodila 8. dubna 1992 v ukrajinském Simferopolu. Po studiích architektury si otevřela v roce 2017 své vlastní studio a získala také Red Dot Award za kolekci pro značku Cherokee. Spolupráce se značkou GAN, jejíž hlavní tváří je Patricia Urquiola, pro ni byla výzvou a začlenění mezi nejslavnější designéry světa, kteří pro ni pracují, velkou poctou. „Vzhledem k tomu, že moje práce je založena na použití barev, jsem chtěla kolekci koberců udělat jasnou a nevšední, spojující různé barevné roviny v jedné kompozici,“ říká o své kolekci Daria. Navrhla geometrické tvary odkazující na její studia architektury i nepravidelné, originální tvary, vybrala výrazné barvy, a tak se každý z jejích koberců může stát dominantním prvkem interiéru, výrazným šperkem či korunou moderního prostoru.

www.gan-rugs.com

Přečtěte si:  Plastic Rivers - kobercem proti znečištění řek - projekt společnosti Gan a designéra Álvara Catalána de Ocóna
Share.

About Author

Comments are closed.