OBKLADY 2019/02

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Vážení čtenáři,  možná už se vám také stalo, že jste potkali známého a na větu: Ahoj, jak žiješ? zněla odpověď: Rychle. To stálé zrychlování se projevuje všude kolem nás a ve všech směrech. Dokazují to i veletrhy, kde výrobci představují své nové produkty skutečným turbo tempem s tím, že kromě absolutních novinek se ve spirále stále vrací to dobré a zajímavé, co se před pár lety či desítkami let osvědčilo, ovšem aktualizováno pomocí moderních technologií, nápaditosti, hravosti i odvahy designérů.

Příkladem toho může být obyčejná listela, která před časem opustila výsluní zájmu a nyní se, zdá se, vrací, ovšem upgradována a „vytuněna“ dle současných nároků. V tomto čísle se podíváte v několika směrech na veletrh BAU, vracíme se i na Cersaie, nevyčerpatelný zdroj zajímavostí na celé další období, a těšit se můžeme na nadcházející ISH či Milán a další a další nové věci…

Přeji vám příjemné čtení.

Jana Komárková, šéfredaktorka


Více se dozvíte v tištěném vydání časopisu OBKLADY, který si můžete předplatit na 1 rok / 6 vydání za 330 Kč a budete ho pravidelně dostávat do vaší poštovní schránky.

OBJEDNÁNÍ PŘEDPLATNÉHO

  • SMS na číslo: + 420 776 272 149 ve tvaru: název časopisu, jméno, příjmení, ulice, číslo popisné, PSČ, město
  • e-mailem: marketa@iproffi.cz

NOVINKA – ČASOPIS V ELEKTRONICKÉ PODOBĚ

Časopis OBKLADY můžete nově číst také v elektronické podobě na svých mobilních zařízeních a počítačích.  Prostřednictvím Alza Media si můžete zakoupit jednotlivé číslo či objednat půlroční nebo roční předplatné.  Aktuální vydání je po zaplacení k dispozici ihned ke čtení.

Přečtěte si:  BARVY Profi 2019/05

Koupit elektronickou verzi OBKLADY

Share.

About Author

Comments are closed.