HET – kvalitní fasádní barvy řady MIKRAL a FASADIN

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

MIKRAL RENOVO ACTIVE

Fasádní silikonová barva pro dlouhodobou ochranu nové i renovaci staré fasády, na mikrotrhlinky i na plísně. 

Fasádní silikonová barva s výztužnými mikrovlákny ošetřená přípravkem proti plísním a řasám určená k venkovním nátěrům vápenných, vápenocementových a břízolitových omítek, omítek s polymerním pojivem, zdiva, k dekoračním nátěrům svislých betonových konstrukcí apod. Je vhodná pro nové i renovační nátěry fasád, pro sjednocující nebo obnovovací nátěry povrchů kontaktních zateplovacích systémů atd. Barva obsahuje výztužná mikrovlákna umožňující přemostění nedynamických vlasových trhlinek (max. 0,3 mm). Nátěr vytváří matný, paropropustný, plně omyvatelný povrch odolný vůči povětrnosti, kyselým dešťům a průmyslovým exhalacím. Barva je ošetřena biocidním přípravkem působícím preventivně proti opětovnému vzniku plísní a řas. Tyto biocidy disponují inovační technologií ochrany účinných látek v alkalickém prostředí, před UV zářením a vyplavováním.

Odstín: bílý, tónování lze provádět tónovacími barvami HETCOLOR (pouze odstíny vhodnými do exteriéru) nebo v tónovacím systému MULTIMIX.
Vydatnost: cca 6–7 m2 z kg barvy v jedné vrstvě podle savosti, struktury podkladu a tloušťky vrstvy.
Nanášení: válečkem, štětkou, stříkáním airless.

MIKRAL SILIKON – fasádní silikonová barva

Fasádní barva se silikonem s vysokou vodoodpudivostí a nízkou špinivostí. Pro dlouhodobou ochranu omítek. 

Fasádní silikonová hladká barva určená k venkovním nátěrům vápenných, vápenocementových a břízolitových omítek, polymerních omítek, zdiva, k dekoračním nátěrům svislých betonových konstrukcí apod. Používá se k nátěrům fasád s nároky na nízkou nasákavost a špinivost. Nátěr vytváří matný, paropropustný, plně omyvatelný povrch odolný vůči povětrnosti, kyselým dešťům a průmyslovým exhalacím. Barva je vhodná pro nátěry nových i starých minerálních omítek, pro obnovovací nátěry akrylátových fasádních barev, pro sjednocující nebo obnovovací nátěry kontaktních zateplovacích systémů apod.

Přečtěte si:  HET - novinky v sortimentu pro rok 2022

Odstín: bílý, tónování lze provádět tónovacími barvami HETCOLOR (pouze odstíny vhodnými do exteriéru) nebo v tónovacím systému MULTIMIX.
Vydatnost: cca 7 m2 z kg barvy v jedné vrstvě podle savosti, struktury podkladu a tloušťky vrstvy.
Nanášení: válečkem, štětkou, stříkáním airless.

MIKRAL 100

Hladká fasádní barva s vysokou bělostí a dlouhodobou odolností povětrnostním vlivům a průmyslovým exhalacím. 

Fasádní akrylátová hladká barva určená k venkovním nátěrům vápenných, vápenocementových a břízolitových omítek, omítek s akrylátovým pojivem, zdiva, k dekoračním nátěrům svislých betonových konstrukcí apod. Nátěr vytváří matný, paropropustný, plně omyvatelný povrch odolný vůči povětrnosti, kyselým dešťům a průmyslovým exhalacím. Barva je vhodná pro nátěry nových i starých minerálních omítek, pro obnovovací nátěry akrylátových fasádních barev, pro sjednocující nebo obnovovací nátěry kontaktních zateplovacích systémů s povrchovou úpravou z akrylátové tenkovrstvé omítky.

Odstín: bílý, tónování lze provádět tónovacími barvami HETCOLOR (pouze odstíny vhodnými do exteriéru) nebo v tónovacím systému MULTIMIX.
Vydatnost: cca 6–10 m2 z kg barvy v jedné vrstvě podle savosti, struktury podkladu a tloušťky vrstvy.
Nanášení: válečkem, štětkou, stříkáním airless.

FASADIN

Oblíbená fasádní barva vytvářející povrch s jemnou zrnitostí. 

Fasádní akrylátová vysoce paropropustná matná barva s jemným zrnem, plně omyvatelná, rychleschnoucí, vyznačující se vysokou krycí schopností a roztíratelností, univerzálně použitelná, sjednocující vzhled různých podkladů. Je vhodná k nátěrům zdiva, minerálních omítek a lepidel, betonových panelů a monolitů, břízolitových omítek apod. Používá se k nátěrům kontaktních zateplovacích systémů.

Odstín: bílý, tónování lze provádět tónovacími barvami HETCOLOR (pouze odstíny vhodnými do exteriéru) nebo tónování do pastelových odstínů v tónovacím systému MULTIMIX.
Vydatnost: cca 5 m2 z kg barvy v jedné vrstvě podle savosti, struktury podkladu a tloušťky vrstvy.
Nanášení: válečkem, štětkou.

Přečtěte si:  Acrylan MAX - fasádní barva od Vitexu s nanotechnologií Tribid®

FASADIN FORTE

Odolná strukturní fasádní barva. Ideální pro sjednocení vzhledu různých podkladů.

Fasádní akrylátová paropropustná matná barva s hrubým zrnem, plně omyvatelná, rychleschnoucí, univerzálně použitelná pro sjednocení vzhledu zrnitosti různých podkladů. Je vhodná k nátěrům zdiva, minerálních omítek a lepidel, betonových panelů a monolitů, břízolitových omítek apod. Používá se k nátěrům kontaktních zateplovacích systémů.

Odstín: bílý, tónování lze provádět tónovacími barvami HETCOLOR (pouze odstíny vhodnými do exteriéru) nebo tónování do pastelových odstínů v tónovacím systému MULTIMIX.
Vydatnost: cca 2,5 m2 z kg barvy v jedné vrstvě podle savosti, struktury podkladu a tloušťky vrstvy.
Nanášení: speciálním strukturním válečkem s hrubou strukturou.

HET MULTIMIX

Je moderní univerzální tónovací systém nabízející ucelenou produktovou řadu pro stavebnictví.

Umožňuje tónování vodou ředitelných interiérových a fasádních nátěrových hmot, disperzních tenkovrstvých omítkovin, případně vodou ředitelných a rozpouštědlových nátěrových hmot na ochranu dřeva, kovů a betonu. Ucelenou nabídkou a vysokou kvalitou produktů uspokojí potřeby kutilů i profesionálů.

 • Tónování pomocí pigmentových past nové generace zaručuje vysokou světlostálost odstínů.
 • Systém garantuje opakované tónování shodného odstínu.
 • Z důvodu sjednocení vzhledu různých podkladů nabízí možnost tónování ve stejné odstínové škále u produktů určených na ochranu většiny stavebních podkladů, například omítek a kovových či dřevěných doplňků.
 • Umožňuje výběr ze široké škály několika tisíc odstínů. Nabídka vzorkovnic pro tónování je pravidelně aktualizována a rozšiřována dle moderních trendů a potřeb zákazníka. Další odstíny je možné vyreceptovat a připravit na přání zákazníka.
 • Nabízí míchání na počkání pomocí nejmodernějších tónovacích strojů.
 • Tónování v tónovacích místech u vybraných specializovaných prodejců stavebních a nátěrových hmot rozmístěných po celé ČR.
Přečtěte si:  COLORSIL SiSi, silikon-silikátová fasádní barva

Sortiment pro tónování

 • Interiérové barvy
 • Fasádní barvy akrylátové a silikonové
 • Disperzní omítky akrylátové a silikonové
 • Vodou ředitelné barvy na dřevo a kov
 • Alkydové barvy na dřevo a kov
 • Lazury na dřevo
 • Epoxidové dvousložkové barvy
 • Polyuretanové dvousložkové barvy


COLOR SIMULATOR 3.0

Nemůžete se rozhodnout pro barevné kombinace při malování interiéru nebo fasády? Rozhodování vám ulehčí počítačový program nabízející širokou škálu odstínů pro simulaci vzhledu interiérů a fasád. Aplikace je uživatelsky jednoduchá, navíc umožňuje zpracování vizualizací na vámi pořízených fotografiích nebo standardně využívá připravených fotografií z galerie. Program COLOR SIMULATOR naleznete na firemních internetových stránkách.

www.het.cz

Share.

About Author

Comments are closed.