Lasselsberger s.r.o. partnerem nového ročníku Stavba roku 2023 Plzeňského kraje

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Stavební díla dokončená v loňském roce se mohou až do 19. dubna 2024 přihlašovat do soutěže Stavba roku Plzeňského kraje 2023. Nový ročník veřejné soutěže vyhlásil hejtman Rudolf Špoták spolu se statutárním městem Plzeň, Ministerstvem průmyslu a obchodu, ČKAIT, Svazem podnikatelů ve stavebnictví a Obcí architektů. Soutěžit se bude o titul Stavba roku Plzeňského kraje, o Cenu veřejnosti a další ocenění. Stavby, jimž odborná porota udělí nominaci, se stanou součástí webového průvodce mapastavbyrokupk.cz. Soutěž se koná za podpory partnerů, společnosti Eurosoftware s.r.o. a Lasselsberger s.r.o.

Semlerova rezidence v Plzni

Začal 21. ročník soutěže Stavba roku Plzeňského kraje. Odborná porota v něm ocení nejzdařilejší stavební díla dokončená v roce 2023 na území Plzeňského kraje. Cílem soutěže je seznámit nejširší veřejnost s úrovní stavitelství a architektury Plzeňského kraje a podpořit kvalitní realizace.

Své stavby mohou do soutěže přihlašovat vlastníci, zhotovitelé, investoři nebo projektanti, a to podle podmínek uvedených na www.stavbarokupk.cz. Přihlášená díla posuzuje šestičlenná odborná porota složená z architektů, projektantů a stavebních inženýrů. Porota po zhodnocení všech přihlášených staveb vyhlásí nominace na Titul Stavba roku Plzeňského kraje. Nominované stavby dostanou v rámci soutěže prezentační video a prostor na online mapě staveb na www.mapastavbyrokupk.cz. Budou soutěžit také o Cenu veřejnosti, Cenu poroty, Cenu hejtmana Plzeňského kraje a další ocenění.

Semlerova rezidence v Plzni

Soutěž se letos může uskutečnit také díky společnosti LASSELSBERGER, která patří k významným výrobcům a zaměstnavatelům v regionu Plzeňského kraje. „Výrobky společnosti, keramické obklady, nesoucí tradiční značku RAKO se uplatnily při stavbě a rekonstrukci mnoha kulturních, historických a moderních občanských staveb po celém světě. Proto naše společnost nemůže chybět u této významné události, jakou je Stavba roku Plzeňského kraje,“ řekl k podpoře soutěže Roman Blažíček, jednatel společnosti.

Tisková konference k soutěži Stavba roku Plzeňského kraje

www.mapastavbyrokupk.cz

Přečtěte si:  Obklady a dlažby RAKO si vybírají do svých projektů architekti po celém světě
Share.

About Author

Comments are closed.