Lak Bona Traffic GO: snadné a efektivní řešení pro intenzivně namáhané dřevěné podlahy

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Bona Traffic GO je lak nové generace pro intenzivně namáhané podlahy. Tato jedinečná povrchová úprava pro dřevěné podlahy je vyvinuta s inovativní dvousložkovou (2K) technologií, která zahrnuje vestavěné tužidlo uvnitř laku, které poskytne jednoduchost, bezpečnost a odolnost v jednom produktu. Tato technologie umožňuje Bona Traffic GO fungovat jako 2-složkový (2K) produkt určený pro oblasti s vysokým opotřebením.

Má tak všechny výhody 1-složkového produktu v kombinaci s jednoduchou aplikací. Vysoká trvanlivost výrobku také poskytuje pozoruhodnou odolnost proti oděru a skvrnám. Bona Traffic GO neobsahuje isokyanát díky vestavěnému tvrdidlu ani látky PFAS. Bona Traffic GO zajišťuje zdravější proces aplikace a vytvrzování s emisemi pod současnou legislativní úrovní a zároveň překračuje požadavky a očekávání na trvanlivost a výkon.

Tužidlo uvnitř laku vytváří jednodušší proces vytvrzení

Unikátní integrované tužidlo Bona Traffic GO je aktivováno ihned jak je produkt aplikován na povrch dřeva. Proces vytvrzení začíná, jakmile je lak aplikován na podlahu. Voda opouští produkt a vytváří síť, která spojuje všechny polyuretanové (PU) částice do jedné velké sítě, čímž vzniká stabilnější systém s vysokou odolností proti skvrnám, oděru a opotřebení.

Více o produktu zde:
https://www.bona.com/cz/profesional/pokladka-a-renovace/zakladni-a-vrchni-laky/bona-traffic-go/

Share.

About Author

Comments are closed.