Armatury Schell s úspornými perlátory pro veřejné sanitární prostory

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ekonomika provozu v sanitárních prostorech je čím dál pečlivěji hlídaným parametrem ve veřejných a komerčních budovách. Schell těmto požadavkům vychází vstříc maximálně úspornými armaturami.

Úspornost a hygiena – tak lze ve zkratce shrnout hlavní výhody umyvadlových armatur Schell nabízených v sedmi originálních produktových řadách: Xeris, Puris, Celis, Vitus, Linus, Modus a Petit. S neustále se zvyšujícími nároky na úspory se vyrovnávají komerční budovy nejen typu nákupních center, restaurací, hotelů, filmových multiplexů, divadel a sportovních center, ale stejně tak veřejné objekty, jako jsou letiště, nádraží, školy, úřady nebo jídelny.

Armatury jsou vyráběny z hygienicky nezávadné mosazi, lesk jim dodává chromová úprava povrchu. Kvalitní materiály a robustnost armatur zajišťují vysokou odolnost během dlouhodobého a často nepříliš šetrného používání veřejností.

Výhody nové generace umyvadlových armatur Schell

Například modelová řada Modus E přináší snížený průtok vody ze standardních 5 l/min na pouhé 3 l/min – i laickým pohledem je zřejmé, že se jedná o výraznou úsporu vody. Eco-perlátory umožňující zmíněnou úsporu lze ovšem objednat ke kterékoliv armatuře. U elektronických armatur lze tímto způsobem snížit průtok vody dokonce na hodnotu 1,3 l/min požadovanou pro certifikaci LEED. Většina elektronických baterií Schell je také vybavena technologií, která umožňuje naprogramování hygienického proplachu v případě dlouhého nepoužívání.

V aktuální nabídce umyvadlových baterií Schell najdete jak armatury tlačné samouzavírací, tak bezdotykové senzorové ve verzích na baterie, anebo s připojením na síť. Právě elektronické armatury jsou ve světle probíhající covidové pandemie čím dál žádanější, protože garantují maximálně možnou hygienu.

Přečtěte si:  Sprchové armatury Schell

www.schell.eu

 

Share.

About Author

Comments are closed.