Kaučuková podlahovina norament pro místa s extrémními požadavky

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Podlahovina nora® norament v sobě spojuje kvalitu, odolnost, funkčnost a vysoké estetické kvality. Lze ji proto využít jak v extrémně zatěžovaných prostorech, tak v interiérech, kde je kladen důraz nejen na vysokou odolnost, ale i na krásný vzhled. Vyrábí ji německá společnost nora® by Interface a na náš trh dováží společnost ProInterier s.r.o.

Sportovní stadiony – řešení na podlahu poškozenou bruslemi či kopačkami

Pro renovaci stávajících krytin, ať už lokálně, či celoplošně, je vhodný materiál norament 992 s povrchovou úpravou „nopka“ či „kladívkový efekt“. Tato krytina je vysoce odolná vůči nožům bruslí nebo hrotům sportovní obuvi. Do tohoto 9 mm silného a odolného materiálu lze vyřezat i sportovní logo bez ohledu na náročnost či velikost písma.

Showroom Rational Kitchen

Materiál norament arago 3,5 mm a kobercové čtverce Interface Ice Breaker se uplatnily při realizaci showroomu společnosti Rational Kitchen, která se zaměřuje na výrobu kuchyňského vybavení pro hotely a restaurace. Design navrhlo architektonické studio YUAR, realizaci provedla společnost ProInterier s.r.o.

Posluchárny ČVUT v Praze

Pro další etapu rekonstrukce poslucháren Elektrotechnické fakulty ČVUT v Praze byl vybrán materiál noraplan unita, a to i na schodiště, sokly a schodové hrany. Do svého projektu jej vybrala Ing. arch. Eva Linhartová, realizaci provedla společnost ProInterier s.r.o.


Carbon Neutral Floors™ – Kaučukové podlahoviny jsou uhlíkově neutrální

Globální oteplování ovlivňuje nás všechny a je důležitým tématem současnosti. Proto Carbon Neutral Floors™ pomáhají snižovat uhlíkovou stopu jediným pozitivním krokem. Kaučukové podlahoviny nora® by Interface jsou ze 100 % uhlíkově neutrální. Jejich uhlíkovou stopu je možné vypočítat ke každému projektu, aby investor či zákazník viděl svůj přesný příspěvek ke snížení globálního oteplování. Když navrhnete a instalujete 1000 m² podlahové krytiny nora® by Interface, vykompenzujete ekvivalentní emise uhlíku například jako z jedenácti letů z New Yorku do Paříže nebo když ujedete 43 tisíc km automobilem, což je o něco více než obvod planety Země.

Přečtěte si:  Od inspirace k realizaci. Unikátní efekt na dřevěných podlahách

www.pro-interier.cz/nora

Share.

About Author

Comments are closed.