Trendy: laminátová podlaha v koupelně

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Laminátové podlahy dříve patřily spíše do místností nezatěžovaných vodou. Dnes je možné sladit celý byt v jediném podlahovém typu, protože existují 100% odolné lamináty. K nim patří i nová kolekce Balterio Traditions, která nejen skvěle vypadá, ale ještě lépe funguje.

Kolekce Traditions s 16 dekory a výškou 9 mm představuje to nejlepší z laminátových podlah značky Balterio. Všechny dekory se natolik podobají skutečnému dřevu, že je těžké poznat rozdíl. Mezi nimi naleznete mnoho tradičních dubů od elegantních po rustikální, ale i exotická dřeva. Díky embosování je zvýrazněná přírodní kresba dřeva, trhliny a suky. Kartáčování kresbu otevírá, zatímco různé textury a úrovně lesku zvýrazňují trhliny v hloubce a suky na povrchu.

Velkou předností laminátových podlah z kolekce Traditions je jejich 100% voděodolnost. Díky technologii HydroShield, která spojuje těsný a vodu odpuzující zámkový systém s přirozeně vypadajícími V-drážkami, je lze položit i do koupelen. Do zámkových spojů totiž nemůže po 24 hodin proniknout žádná voda. Máte tak dostatek času uchovat podlahu v perfektním stavu, i když vám nečekaně vyteče pračka nebo vám vycákají děti na podlahu polovinu vany. Aby vše takto fungovalo naprosto spolehlivě, je potřeba sladit s voděodolnou podlahou i příslušenství v podobě voděodolných lišt a profilů, které jsou opatřeny speciálním nátěrem, jenž zabraňuje dmutí příslušenství kvůli vodě. Zároveň je nutné použít tmel WaterShield značky Balterio. A pak je výsledek dokonalý. Navíc jsou tyto podlahy ještě mimořádně chráněné proti poškrábání díky tomu, že svrchní vrstva disponuje patentovanou technologií Scratch Protect.

 

www.balterio.cz
www.floorforever.cz

Share.

About Author

Comments are closed.