Amphibolin – ideální nátěr pro podzemní garáže nebo podchody

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Proč natírat betonové stěny v podzemních garážích, garážových domech, podchodech nebo na protihlukových stěnách?

ESTETICKÁ STRÁNKA
Nátěrem betonových stěn lze vtisknout všem prostorám nový, zajímavý a estetický vzhled. Barva Amphibolin je tónovatelná do nepřeberného množství odstínů, a to včetně těch nejsytějších nebo černé.

OCHRANA BETONU
Betonové konstrukce je třeba chránit před karbonatací (hlavně u železobetonových konstrukcí) a vnikáním korozivních látek. V exteriéru životnost betonu výrazně prodlouží ochrana proti povětrnostním vlivům (déšť a sníh). Barva Amphibolin navíc obsahuje speciální fotokatalyticky působící pigmenty, které zajišťují samočisticí efekt a zvýšenou ochranu povrchu proti primárnímu napadení mikroorganismy (řasami a plísněmi).

SNÍŽENÍ PRAŠNOSTI
U vnitřních prostor je nevýhodou betonu jeho prašnost. Té zamezíme právě vhodným nátěrem.

SNADNÁ ÚDRŽBA
V namáhaných prostorách lze natřené plochy snadněji očistit od nečistot, jako jsou například nečistoty z provozu automobilů. Univerzální omyvatelná barva Amphibolin je díky vysoké odolnosti, omyvatelnosti a oděruvzdornosti vhodná pro všechny namáhané prostory, jako jsou schodiště, garáže nebo průchody, i k nátěrům betonových plotů, odhlučňovacích stěn nebo jiných konstrukcí v exteriéru.

NĚCO NAVÍC – VÍCE SVĚTLA
To vše splňuje nátěr vhodný pro ochranu betonu. Amphibolin ale nabízí ještě něco navíc. Má vysoký odraz světla a díky tomu prozáří každý tmavý kout.

Amphibolin je čistě akrylátová barva s mimořádně dobrou přilnavostí téměř na každý podklad, vedle betonu s ní lze natřít minerální omítky, vápenopískové cihly, cihelné pohledové zdivo, dřevovláknité cementové desky, staré nosné nátěry, pozinkované plochy, tvrzené PVC a rozměrově nestálé dřevo.

Přečtěte si:  Pro značení v technických a skladových prostorech

www.caparol.cz

Share.

About Author

Comments are closed.