BARVY Profi 2023/06

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Vážení čtenáři,

s radostí i hrdostí jsem si 7. října 2023 mohla říci: byla jsem při tom, tehdy i nyní. Mám na mysli založení, dvacet let existence a oslavy kulatého výročí Cechu malířů, lakýrníků a tapetářů ČR. Cech vznikl z potřeby sdružit řemeslníky, kteří mají svoji práci rádi, dělají ji dobře, většinou je i jejich koníčkem, chtějí se dále rozvíjet, získávat nové znalosti a také nové přátele. Jeho poslání se brzy rozšířilo, především velmi záslužně v oblasti legislativní nebo neméně záslužně ve spolupráci s učňovským školstvím, cech rostl, sílil a s ním i jeho dosah a samozřejmě i členská základna.

Oslavou jeho zdárné práce bylo setkání, které se uskutečnilo 6. až 8. října v Kroměříži. Oficiální část hostil slavnostní Sněmovní sál arcibiskupského zámku, velkolepý prostor, v němž se sešli členové cechu, jeho partneři od nás i ze zahraničí, významní představitelé města i státu, aby si připomněli, co vše cech za 20 let dokázal. Jak už jsem psala na začátku, byla jsem hrdá, že jsem od počátku mohla jeho aktivity sledovat a prostřednictvím časopisu informovat o tom, jaký cech je a co všechno svým členům i ostatním přináší. Za to mu patří velký dík, slova uznání a přání všeho nejlepšího i do dalších let.

JANA KOMÁRKOVÁ,
ŠÉFREDAKTORKA


Více se dozvíte v tištěném vydání časopisu BARVY Profi, který si můžete předplatit na 1 rok / 5 vydání za 400 Kč a budete ho pravidelně dostávat do vaší poštovní schránky.

OBJEDNÁNÍ PŘEDPLATNÉHO

  • SMS na číslo: + 420 776 272 149 ve tvaru: název časopisu, jméno, příjmení, ulice, číslo popisné, PSČ, město
  • e-mailem: marketa@iproffi.cz

ČASOPIS V ELEKTRONICKÉ PODOBĚ

Časopis BARVY Profi můžete číst také v elektronické podobě na svých mobilních zařízeních a počítačích.  Prostřednictvím Digiport si můžete zakoupit jednotlivé číslo či objednat půlroční nebo roční předplatné.  Aktuální vydání je po zaplacení k dispozici ihned ke čtení.

Koupit elektronickou verzi BARVY Profi

Share.

About Author

Comments are closed.