Profesionální brusné stroje pro podlaháře Bona Belt, Bona Edge, Bona FlexiSand

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Společnost Bona dodává kompletní sortiment brusiv, brusných strojů, základních a vrchních laků, olejů a přípravků na údržbu podlah, které vám umožňují dosahovat profesionálních výsledků vaší práce. Představujeme brusné stroje Bona pro profesionální podlahářské práce.

Osvědčený systém

Výhodou používání kompletní řady výrobků Bona je to, že máte k dispozici osvědčený systém od jednoho dodavatele, s tradicí od roku 1919. Za více jak 100 let existence na trhu jsme se naučili naslouchat našim zákazníkům a vyřešit jejich tíživé situace při jejich každodenní podlahářské práci. Nejen že dodáváme ty nejlepší výrobky pro podlaháře, ale nabízíme školení a technickou podporu, která je součástí naší práce. Naši zákazníci se na náš vždy můžou spolehnout v jakýchkoliv situacích.

Brusné stroje Bona

Kompletní portfolio (nejen) brusných strojů zahrnuje brusky řady Bona Belt (válcové brusky), včetně té nejlepší Bona Belt UX, brusky řady Bona Edge (okrajové brusky), mezi nimiž v této řadě vyniká okrajová bruska Bona Edge UX a řadu Bona FlexiSand (talířová bruska), včetně univerzálního oblíbeného stroje Bona FlexiSand 1.9. Celý systém je vysoce kompatibilní s bezprašným odsáváním Bona DCS.

Válcová bruska Bona Belt UX

Ideální bruska pro velké plochy.

Už od začátku, když spustíte brusný válec, Bona Belt UX vám poskytne hladký průběh broušení. Provede náročné broušení jak velkých ploch, tak nerovných podlah a prkenných spojů – perfektní situace pro použití válcových brusek. Je také vysoce efektivní pro podlahy opatřené odolnou povrchovou úpravou již ve výrobě, nebo u plovoucích dřevěných podlah. Použijte válcovou brusku, která bezpečně, bez rizika probrusů a napojení na podlaze, připraví povrch velmi rychle a kvalitně pro střední broušení pomocí brusky FlexiSand. Bona Belt UX zvyšuje výkonnost, pro nejhladší, nejbezpečnější a nejjednodušší volbu na trhu. Je kompatibilní s Bona DCS.

Okrajová Bona Edge UX

Dokonalejší broušení dřevěných podlah s vynikajícím dosahem blízko stěn.

Bona Edge UX má zcela unikátní a moderní design, jehož výsledkem je extrémně bezpečná a uživatelsky příjemná okrajová bruska. Konstrukce brusného ramene vám pomůže vybrousit všechny rohy místnosti. Díky nové technologii LED lampy je viditelnost vynikající. Okrajová bruska je plně kompatibilní s Bona DCS a s optimalizovaným motorem je hladina hluku snížena na minimum.

Bona FlexiSand 1.9

Jeden univerzální systém pro dřevěné podlahy, elastické podlahy a beton.

Inovativní Bona FlexiSand System nabízí jedno flexibilní řešení pro všechny potřeby podlaháře. Výkonný talířový stroj BONA FLEXISAND 1.9 se spolehlivým motorem 1,9 kW poskytuje vysoký výkon pro čištění, broušení, olejování, leštění dřevěných podlah nebo vytváření speciálních efektů drásání podlah – pro dřevo, beton, až po elastické povrchy podlah. V případě použití extra závaží se navýší výkon motoru o 25 %. Tím se sníží úsilí a čas při těžších brusných zakázkách. Při použití unašeče BONA POWER DRIVE nabízí broušení až na holé dřevo ve všech směrech, s naprostou lehkostí. Univerzální unašeč BONA POWER DRIVE CONNECT určený pro Bona FlexiSand 1.9 umožňuje jak broušení, tak kartáčování, pomocí jediného nástroje.

Bona FlexiSand 1.9 však nabízí mnohem více. Vše o celém systému zde: Bona FlexiSand System – flexibilní stroj pro podlaháře, díl č.1 – Cech-podlaharu.cz

Ochrana a bezpečné skladování nástrojů je důležitá a prodlouží jejich životnost. Bona Box System se skládá ze dvou robustních boxů, Bona Box XL a Bona Box L. Tyto dva boxy jsou určeny především pro příslušenství pro Bona Flexisand.

Bona SupraFlex a Orbital

Ruční nástroje pro drobné brusné práce.

Celý systém doplňují ruční nástroje. Bona SupraFlex je nástroj pro jemné kartáčování a okrajové broušení dřeva. Bona Orbital je bruska pro přesné střední a jemné broušení. Více informací zde.

Brusivo, pady a mřížky nejen pro broušení podlah

Veškerý přehled brusiv a příslušenství naleznete zde: https://www.bona.com/cz/produkty/profesional/brusivo/

Share.

About Author

Comments are closed.