Řada sanitárních armatur Schell Modus. Novinky pro umyvadlo a sprchu s ochranou proti opaření.

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Odolnost, funkčnost a dobrý poměr ceny a kvality, to jsou hlavní požadavky kladené na sanitární armatury do veřejných prostor. Výrobky řady Modus toto naplňují bezezbytku. Nové pákové termostatické baterie Modus EH-T a její sprchová verze MD-T jsou žhavou novinkou tradičního německého výrobce Schell.

V roce 2021 Schell uvedl na trh moderní elektronické baterie Modus E, jejich obchodní úspěch přivedl firemní vývojáře na myšlenku rozšířit nabídku armatur Modus o pákové termostatické baterie EH-T a uvést poprvé na trh dokonce i sprchovou verzi této armatury (obchodně značená Modus MD-T). Nové pákové termostatické armatury s ochrannou proti opaření jsou určeny pro veřejný a poloveřejný sektor, uplatní se tedy především ve školkách, školách, zdravotnických zařízeních, domech s pečovatelskou službou, zařízeních pro osoby s omezenou pohyblivostí, ale také fitness centrech a dalších vnitřních sportovištích. Jejich odolná konstrukce zaručující dlouholetý bezproblémový provoz je vhodná pro všechny prostory s náročným každodenním provozem.

Armatury Modus EH-T a MD-T jsou osazeny kartuší ThermoProtect, která se automaticky zablokuje při případném výpadku studené vody a zaručuje tak ochranu proti opaření. Pro běžné používání je teplota vody nastavena automaticky na 38°, a to i při maximálním otočení ovládací páky, přičemž ji lze zvýšit úpravou na kartuši maximálně na 43°C. U sprchové armatury MD-T je navíc ochranná funkce pláštěm IsoBody, kdy se uživatel při manipulaci s baterií dotýká pouze plastu, který plně kryje mosazné tělo a nespálí se.

Přečtěte si:  Řízení vody díky neviditelnému čidlu

Jak je u výrobků tradiční německé firmy Schell dobrým a letitým zvykem, také u nových armatur Modus EH-T a MD-T se můžete spolehnout na použití těch nejkvalitnějších materiálů a skvělé dílenské zpracování s ceněnou visačkou „made in Germany“.

Nabídka armatur MODUS tak nyní uspokojí nejnáročnější zájemce se specifickými požadavky. Vybírat je možno z těchto zcela nových pákových armatur, nebo osvědčených moderních elektronických umyvadlových armatur v různých provedeních (stojánkové i nástěnné v různých délkách provedení). Samozřejmostí je možnost případné termické dezinfekce pro maximální hygienu pitné vody v sanitárních prostorách.

www.schell.eu

Share.

About Author

Comments are closed.