DOMOTEX 2023 – Hannoverský veletrh zve od 12. do 15. ledna 2023 a chystá řadu novinek

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Veletrh DOMOTEX 2023 se na hannoverském výstavišti bude konat od 12. do 15. ledna. Společnost Deutsche Messe využila pandemické přestávky k tomu, aby tento přední světový veletrh proměnila a připravila řadu novinek. Hlavní z nich bude rozdělení do dvou kategorií – na koberce a na podlahové krytiny. Orientaci návštěvníkům usnadní upravené uspořádání hal.

Koberce a podlahové krytiny a upravené uspořádání hal usnadní přehled o trhu

Představeny budou dvě nové, výrazné kategorie: Koberce a Podlahové krytiny. Nové uspořádání hal zabírá severní část výstaviště, přímo za hlavním vchodem NORD 1, a spojuje produktové skupiny obou kategorií. Návštěvníci se tak budou moci snadněji orientovat. V halách 2 až 4 bude představena největší světová nabídka ručně vyráběných koberců. Strojově tkané koberce budou k vidění v halách 5 a 7. Haly 2 až 7 tak tvoří kategorii Koberce. Výrobky a praktická řešení z oblasti techniky aplikace a pokládání budou napříště doma v hale 22, která sousedí s tvrdými a pružnými podlahovinami v hale 23. Textilní podlahové krytiny najdete hned naproti v halách 19/20. Haly 19 až 23 tedy tvoří kategorii Podlahové krytiny.

Nový prostor pro inspiraci

Nadcházející veletrh DOMOTEX nabídne nové formáty a kontaktní místa ve všech oblastech nabídky. Patří mezi ně nové Mood Spaces, kóje navržené interiérovými designéry, které představují aktuální trendy a zvýrazňují podlahu a koberec jako integrované řešení. Tyto prostory jsou zdrojem inspirace pro obchodníky s nábytkem a zhotovitele a v duchu formátů koncepčních obchodů ukazují, které výrobky lze kombinovat, a vytvářet tak tematický svět. Mood Spaces najdete v hale 6.

Přečtěte si:  DOMOTEX 2024 - účast již potvrdila řada velkých výrobců

Další nová speciální přehlídka THE GREEN COLLECTION se bude věnovat tématu udržitelnosti a bude probíhat v centrální části haly 23 v inspirativním prostředí. V souladu s hlavním tématem FLOORED BY NATURE poskytne THE GREEN COLLECTION přehled výrobků a výrobních postupů výrobců koberců a podlahových krytin, kteří se zasazují o udržitelnost.


„Na příštím veletrhu DOMOTEX bude k vidění spousta novinek. Zejména poslední dva roky ukázaly, že se do popředí stále více dostávají témata, jako je efektivní využívání zdrojů, ekologicky šetrné výrobky a výrobní procesy. DOMOTEX se ve své speciální přehlídce THE GREEN COLLECTION zaměřuje na problematiku udržitelnosti a nabídne vystavovatelům a návštěvníkům praktické zkušenosti s tímto klíčovým
tématem. ,Nový‘ DOMOTEX nabízí všem účastníkům dostatek prostoru pro zážitek, orientaci, inovace a inspiraci, ale samozřejmě také přístup k novým zákazníkům, partnerům a dodavatelům. Trendy, inovace a životní styl budou představeny v jednotlivých výstavních oblastech,“ říká o nadcházejícím veletrhu Sonia Wedell-Castellano, globální ředitelka veletrhu DOMOTEX ze společnosti Deutsche Messe AG.


www.domotex.de

 

Share.

About Author

Comments are closed.