Xyladecor, značka prémiových produktů pro ochranu a dekoraci dřeva

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Dřevěné podlahy, parkety, schodiště, zábradlí, dveře a jiné dřevěné prvky v interiéru jsou sice chráněny před vnějšími nepříznivými vlivy počasí, ale naopak jsou vystaveny mechanickému opotřebení, jako je například chůze, otěr nebo mytí čisticími prostředky. Pro zachování přirozené krásy dřeva v interiéru je důležitá důkladná péče a ochrana vhodnými nátěrovými hmotami.

Xyladecor, značka prémiových produktů pro ochranu a dekoraci dřeva, neustále pracuje na inovativních řešeních, která posouvají péči o dřevo o krok napřed. I díky tomu již více než 40 let nabízí ty nejlepší produkty, které poskytují ochranu a zároveň udržují a posilují přirozené vlastnosti tohoto přírodního materiálu.

Skvělým pomocníkem v péči o dřevo v interiéru je letošní novinka Xyladecor Tvrdý voskový olej. Jde o vysoce prémiový olej na vodní bázi, odolný proti opotřebení a poškrábání, s extra voskem pro vodoodpudivý efekt ve třech vybraných odstínech. Bezbarvý oproti některým konkurenčním olejům dřevo neztmavuje, a naopak vyzdvihuje jeho přirozenou strukturu v kombinaci s maximální ochranou. Olej dřevo vyživuje a vytváří na jeho povrchu mimořádně odolný, elegantně matný saténový film, který ho chrání proti mechanickému opotřebení. Díky krémové konzistenci se snadno aplikuje, lépe se roztírá a více penetruje do dřeva. Zvýrazňuje jeho strukturu, nezapáchá, zvyšuje přilnavost dalšího nátěru a vyniká vysokou vydatností až 16 m2/l. Chrání dřevěný povrch před špínou, skvrnami, vodou a vlhkostí. Xyladecor Tvrdý voskový olej je vhodný pro veškeré dřevěné povrchy v interiéru, jako jsou například dřevěné podlahy, parkety, schodiště, nábytek či povrchy v koupelnách.

Přečtěte si:  Novostavba roubenky, souznění s přírodou, výhody moderní stavby

www.xyladecor.cz

 

Share.

About Author

Comments are closed.