Vinylové dílce Gerflor CREATION – spojení kvality, designových trendů a kreativních kombinací

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

V kolekci vinylových dílců CREATION od společnosti Gerflor dokázal francouzský výrobce dokonale spojit současné designové trendy a parametry produktu. Kolekce Creation 30 a Creation 55 obsahují 265 kombinací se škálou přesahující 80 dekorů se zkosenou hranou. Další novinkou je možnost objednání originální lišty přesně odpovídající jednotlivým dezénům.

Zámkové vinylové dílce Creation Clic 30 a 55 mají renomované zámkové provedení. Vyznačuje se velmi vysokou pevností spoje a současně rychlou a jednoduchou instalací. Další obrovskou devízou tohoto zámku je snadná výměna dílce přímo v ploše v případě poškození, bez nutnosti rozebírat celou podlahovou plochu. Jednoduchou údržbu zajišťuje PUR+ ochranná vrstva.

CREATION 30 je základní kolekce lepených vinylových dílců určených především pro bytové využití s tloušťkou 2 mm a nášlapnou vrstvou 0,3 mm a užitnou třídou 31. Mimo to je ideální také pro rekonstrukce nebo výstavbu hotelů. Zde je tato podlahovina využívána nejvíce do pokojů.

Dekor Vintage Oak C55.

CREATION 30 CLIC má nové parametry: 4,5mm tloušťka a nášlapná vrstva 0,4 mm posunují tuto krytinu do užitné třídy 32. V roce 2020 došlo také k renovaci CLIC zámku. Kolekce obsahuje rozšířenou paletu dekorů se zkosenými hranami.

CREATION 55 je kolekce lepených vinylových dílců určených pro více zatěžované komerční prostory. Tloušťka 2,5 mm, nášlapná vrstva 0,55 mm a celková kompozice zařazují tento produkt do kategorie 33/42. S ohledem na barevnou škálu a exkluzivní edici některých barevných provedení je však také častou volbou pro bytové využití.

Přečtěte si:  Nová obvodová lišta Image - voděodolná a v mnoha barevných odstínech

CREATION 55 CLIC je velmi oblíbená kolekce zámkových vinylových dílců s tloušťkou 5 mm, nášlapnou vrstvou 0,55 mm, vhodná i do více zatěžovaných komerčních prostor s užitnou třídou 33/42. V roce 2020 došlo také k renovaci CLIC zámku.

Dekor Grace Bay Black C70.

CREATION 70 je třešničkou na dortu nabídky LVT od firmy Gerflor. Po úspěšné aktualizaci řad pro bytovou zátěž Creation 30 a běžnou komerční zátěž Creation 55 se dočkala aktualizace i nejvyšší specifikace Creation 70 určená i pro vysoce zatěžované komerční prostory. Tato inovovaná kolekce nabízí tzv. XL formáty, které u dřevodekorů dosahují rozměru až 230 x 1500 mm a u minerálních dekorů až 914 x 914 mm. Gerflor rovněž vsadil na detaily v podobě moderní matné povrchové úpravy, díky které se LVT Gerflor definitivně zbavily „plastového“ vzhledu, a nabídla i nový standard bezpečnosti v podobě třídy kluznosti R10 pro celou kolekci Creation 70.

www.gerflor.cz

Share.

About Author

Comments are closed.