Xyladecor, Luxol – prémiové produkty pro ochranu a dekoraci dřeva

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Xyladecor, značka prémiových produktů pro ochranu a dekoraci dřeva, neustále pracuje na inovativních řešeních, jež posouvají péči o dřevo o krok napřed. I díky tomu nabízí už více než 40 let špičkové produkty, které poskytují ochranu a zároveň udržují a posilují přirozené vlastnosti dřeva.

Letošní novinkou pro péči o dřevo je Xyladecor NATUR PRO. Jde o prémiovou olejovou středněvrstvou lazuru na vodní bázi pro použití v interiéru i exteriéru. Na povrchu dřeva vytváří silný, elegantně polomatný saténový film, který ho chrání proti UV záření a nepřízním povětrnosti. Nátěr je odolný proti běžným čisticím prostředkům v domácnosti. Krémová konzistence produktu zajišťuje jeho lehkou aplikaci, lépe se tak roztírá a více penetruje do dřeva. Navíc zvyšuje přilnavost dalšího nátěru. Zvýrazňuje strukturu dřeva, nezapáchá, je rychleschnoucí a vyniká vysokou vydatností až 14 m2/l. Xyladecor NATUR PRO je určen pro veškeré dřevěné povrchy, jako jsou obklady domů, chaty, altány, pergoly, ploty, balkony, okna, dveře a jiné dřevěné povrchy v exteriéru i interiéru. Dřevo ochrání až šest let a vybírat můžete z osmi odstínů.

Tradiční česká značka Luxol je oblíbená víc než 40 let. V posledních dvou letech rozšířila nabídku o novinky Luxol Dekor, Luxol Originál Vintage a Luxol Originál AQUA, které přinášejí nejen skvělé vlastnosti, ale zároveň i trendy odstíny.

Ideálními pomocníky v péči o dřevo jsou produkty z řady Luxol Originál. Díky vylepšené receptuře chrání tenkovrstvá olejová lazura Luxol Originál dřevěné předměty proti povětrnostním vlivům a UV záření. Navíc nabízí bohatý výběr zajímavých odstínů, které zvýrazňují přirozenou strukturu dřeva. Díky speciální technologii vody v oleji nátěr lépe penetruje do dřeva, zvyšuje jeho vodoodpudivost a zaručuje rovnoměrný rozliv. Ovšem pokud chcete dřevu navíc dodat „starodávný nádech“, sáhněte po dekorační lazuře Luxol Originál Vintage.

Přečtěte si:  Flügger Wood Tex® Aqua 03 Transparent

Ta zajišťuje komplexní ochranu dřeva ve zcela nových trendy odstínech. Mezi hlavní benefity patří zvýšená vodoodpudivost, mechanická odolnost, vysoká přilnavost dalšího nátěru, hluboká penetrace a rovnoměrné rozptýlení pigmentu.

Řada se nedávno rozrostla o novinku Luxol Originál AQUA. Jde o tenkovrstvou olejovou vodou ředitelnou lazuru pro dekorativní nátěry dřeva v exteriéru. Dřevo chrání proti UV záření, je rychleschnoucí, dodává mu matně saténový vzhled, zajišťuje zvýšenou vodoodpudivost, vysokou přilnavost nátěru a mechanickou odolnost. Je vhodná pro nátěry plotů, dveří, pergol, zahradního nábytku, obkladů domů, okenic, chat, chalup a jiných dřevěných povrchů v exteriéru. Díky krémové konzistenci se snadno aplikuje a již po 20 minutách je odolná vůči prachu, po 90 minutách pak i proti dešti. Jedná se o barvu typu 2 v 1, takže při běžném použití lze lazuru aplikovat bez základního nátěru.

www.xyladecor.cz

Share.

About Author

Comments are closed.