PODLAHY Profi 2019/06

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Vážení čtenáři,  v časopise Podlahy Profi číslo 6 najdete dvě hlavní témata. Jedno z nich je barevné, pestré, „šťavnaté“ a představuje trendy, novinky a technologie v textilních podlahovinách, druhé je trochu „sušší“, ale pro oblast podlahovin neméně významné – jde o suché podlahy. Podíváme se na jejich výhody, k nimž patří hlavně nízká hmotnost a rychlý postup výstavby, na způsob realizace i na to, kde je nejlépe použít. Koberce jsou podlahovinou, která umožňuje snad největší vnesení barev a výrazných akcentů do interiéru, zároveň, pokud jde o koberce kusové, je to i způsob nejsnadnější.

Uplatní se zde kreativita a hravost designérů, kteří mohou čerpat znalosti o novinkách na mnoha veletrzích v průběhu roku, ať už jde o Heimtextil, iSaloni Milano a samozřejmě DOMOTEX, který prezentaci textilních podlahovin stále více posiluje. Čekají vás i pravidelné rubriky, dvě z nich – článek Josefa Voborníka a Marka Poláška – mají v podstatě společné téma, a to jak komunikovat se zákazníkem. Pomoci vám k tomu může třeba také znalost normy ČSN 74 4505 Podlahy – Společná ustanovení, jejímuž výkladu se bude postupně věnovat v seriálu, který v tomto čísle začíná a poběží celý příští rok, doc. Ing. Jiří Dohnálek, CSc. A výčet by nebyl úplný, kdybychom vás nepozvali k návštěvě některého z českých zámků – tentokrát to je Sychrov, který vítá své návštěvníky po celý rok.


Více se dozvíte v tištěném vydání časopisu PODLAHY Profi, který si můžete předplatit na 1 rok / 6 vydání za 330 Kč a budete ho pravidelně dostávat do vaší poštovní schránky.

Přečtěte si:  WORKCAMP PARQUET - výroba a pokládka parket bez strojů na zámku Vizovice

OBJEDNÁNÍ PŘEDPLATNÉHO

  • SMS na číslo: + 420 776 272 149 ve tvaru: název časopisu, jméno, příjmení, ulice, číslo popisné, PSČ, město
  • e-mailem: marketa@iproffi.cz

ČASOPIS V ELEKTRONICKÉ PODOBĚ

Časopis PODLAHY Profi můžete číst také v elektronické podobě na svých mobilních zařízeních a počítačích.  Prostřednictvím Alza Media si můžete zakoupit jednotlivé číslo či objednat půlroční nebo roční předplatné.  Aktuální vydání je po zaplacení k dispozici ihned ke čtení.

Koupit elektronickou verzi PODLAHY Profi

Share.

About Author

Comments are closed.