ELID Eco Resilient podlahy – novinka v podlahových řešeních v nabídce Supellex

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

V současné době, kdy se udržitelnost stává nejen preferencí, ale i životním stylem, přináší Supellex – svět podlah s.r.o. revoluční řešení – ELID Eco Resilient podlahy. Tyto podlahoviny jsou synonymem inovace, designu a nejnovější technologie, které společně vytvářejí produkt, jenž je nejen vizuálně atraktivní, ale také extrémně odolný a šetrný k životnímu prostředí.


  • 100% voděodolnost: Nikdy více starosti s rozlitou vodou nebo jinými tekutinami. ELID Eco Resilient podlahy jsou navrženy tak, aby odolávaly vodě, čímž jsou ideální pro použití v kuchyních, koupelnách a dalších mokrých prostorách.
  • Odolnost: Díky speciálně navrženému povrchu jsou odolné proti běžnému opotřebení, včetně škrábanců a skvrn, což zajišťuje jejich dlouhodobou krásu a snadnou údržbu.
  • Bez PVC: V souladu s ekologickými principy neobsahují PVC ani škodlivá plastová aditiva. To z nich činí zdravější a bezpečnější volbu pro vaši domácnost.
  • Integrovaná korková podložka: Kromě výjimečného pohodlí při chůzi a stání poskytuje integrovaná korková podložka vynikající zvukovou a tepelnou izolaci, přispívá k akustickému komfortu a pomáhá udržovat stabilní teplotu v místnosti.

Co jsou ELID Eco Resilient podlahy

Představují průlom v oblasti podlahových řešení, která kladou důraz na ekologii a udržitelnost. Tyto inovativní podlahoviny se odlišují jedinečnou konstrukcí, která kombinuje odolnost a estetiku s výrazným zaměřením na environmentální aspekty. Základem ELID Eco Resilient podlah je jádro s příměsí magnesia a dřevěných pilin, které je 100% bez obsahu PVC, plastových aditiv a dalších škodlivých látek. Jádro a povrchová ochrana nejenže poskytují podlahovinám výjimečnou odolnost proti skvrnám, škrábancům a vodě, ale zároveň eliminují negativní dopad na životní prostředí, který je často spojen s výrobou a likvidací tradičních podlahových krytin.

Přečtěte si:  Kolekce SOLID a SOLID PRO - vysoká odolnost proti poškození a pestrá škála dekorů

Na povrchu ELID Eco Resilient podlahy najdeme embosovaný dekor, který dokonale napodobuje vzhled dřeva. Dezén nejenže zvyšuje estetickou hodnotu podlahových krytin, ale přispívá i k jejich příjemnému vzhledu a pocitu autenticity. Vrstva pod tímto dekorem je vyrobena z ekologického jádra bez PVC, což podlahovinám dodává pevnost a stabilitu, ale také zajišťuje, že jsou plně recyklovatelné.

Jednou z nejvýznamnějších předností ELID Eco Resilient podlah je integrovaná korková podložka. Ta poskytuje nejen výbornou izolaci proti hluku, ale také značně zvyšuje pohodlí chůze a stání díky svým tlumicím vlastnostem. Kromě toho korek přirozeně odolává plísním, bakteriím a alergenům, čímž přispívá ke zdravému a hygienickému prostředí v domácnostech i komerčních prostorách.


Výhody ELID Eco Resilient podlahy

Výhody, které je odlišují od tradičních podlahových řešení:

  • Udržitelnost: Díky absenci PVC a plastových aditiv jsou šetrné k životnímu prostředí a podporují udržitelný životní styl. Materiál je navíc 100% recyklovatelný, což minimalizuje ekologickou stopu.
  • Pohodlí a zdraví: Integrovaná korková podložka zajišťuje mimořádné pohodlí při chůzi a stání, zatímco její přirozené antialergenní vlastnosti pomáhají udržet prostředí čisté a zdravé.
  • Odolnost a kvalita: ELID Eco Resilient podlahy jsou navrženy tak, aby odolávaly běžným denním škrábancům a skvrnám, zároveň jsou 100% voděodolné, což je činí ideální volbou pro kuchyně, koupelny a další prostory s vyšší vlhkostí.
  • Technická řešení: Nabízejí nepřeberné množství technických řešení jak v nových domech a bytech, tak i v rámci rekonstrukcí.

Aplikace a možnosti využití

ELID Eco Resilient podlahy jsou vhodné pro širokou škálu prostorů – od bytů a domů po komerční prostory. K dispozici jsou v různých dezénech, včetně dekorů, které dokonale napodobují vzhled a texturu dřeva. Tato variabilita umožňuje podlahoviny snadno sladit s jakýmkoli interiérovým designem, od moderního přes rustikální až po tradiční.

Přečtěte si:  Dřevo ve své nejkrásnější podobě

Instalace a údržba

Instalace je jednoduchá a rychlá, což umožňuje snadné začlenění do nových projektů nebo rekonstrukcí. Díky konstrukci jsou tyto podlahoviny připraveny k okamžitému použití ihned po položení, bez nutnosti složitého povrchového ošetření. Údržba je rovněž snadná: lze je jednoduše čistit vodou a doporučenými čisticími prostředky, což eliminuje potřebu používat agresivní chemikálie.

www.supellex.cz

Share.

About Author

Comments are closed.