Bona: Ošetření všech typů podlah v přehledné příručce

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Společnost Bona přináší kompletní sortiment profesionálních čisticích a údržbových prostředků v kombinaci s návodem krok za krokem v jedné příručce. Produkty a postupy jsou učené pro ošetření všech typů dřevěných podlah, ale i PVC, vinylu, linolea apod. a můžou je využít jak profesionální podlaháři, tak profesionální úklidové firmy.

Ošetření všech typů podlah

Program ošetření a údržby podlah Bona Care Program nabízí inovativní, vysoce účinné a ekologicky šetrné řešení pro dřevěné podlahy a podlahy typu PVC/LVT, guma, linoleum, marmoleum a vinyl. S těmito výrobky a technologickými postupy získáte rychlost, profesionalitu a kvalitu pro ošetření podlah v bytových prostorech, komerčních prostorech, školách, školkách, ale i kulturních domech, tělocvičnách, podlah v historických budovách, hotelech, obchodních domech, ale i nemocnicích, ordinacích lékařů apod.

Bona produkty v kombinaci s návody krok za krokem v Kompletní příručce údržby podlah jsou určené pro všechny typy podlah po celou dobu jejich životnosti. Tyto produkty a návody jsou navrženy s ohledem na potřeby profesionálních podlahářů, úklidových firem i běžných zákazníků.

4 typy údržby podlah

Program ošetření a údržby podlah Bona Care Program nabízí inovativní, vysoce účinné a ekologicky šetrné řešení pro dřevěné podlahy a podlahy typu PVC/LVT, guma, linoleum, marmoleum a vinyl. S našimi výrobky a technologickými postupy získáte rychlost, profesionalitu a kvalitu.

Proces ošetření povrchu podlah v rámci řešení Bona Care Program je rozdělen do čtyř fází, které zohledňují míru opotřebení:

Čištění: Jednoduchá každodenní rutina pro udržení čistoty a lesku podlahy.

Hloubkové čištění: Strojové čištění špinavých podlah pro jejich oživení.

Ochrana povrchu: Navrácení lesku opotřebovaným podlahám pomocí ochranné vrstvy.

Přelakování: Možnost obnovení krásného vzhledu stávající podlahy bez nutnosti kompletní renovace.

Čištění – jednoduchá rutina

Čištění podlah je klíčovou rutinou pro udržení jejich krásného vzhledu a ochrany povrchu. Bona nabízí širokou škálu profesionálních čistících prostředků, které efektivně odstraňují nečistoty z povrchu podlah. Naše produkty jsou šetrné k povrchům, nezpůsobují žádné poškození a jsou bezpečné pro životní prostředí.

 

Hloubkové čištění – oživení a obnovení

Každá podlahová krytina se časem postupně opotřebovává, na jejím povrchu se mohou objevit skvrny, usazené nečistoty a různá barevná zabarvení. S použitím efektivního čisticího přípravku a v kombinaci s čisticím strojem Bona PowerScrubber můžete rychle a účinně vyčistit povrch podlahy. V tomto procesu není nutné provádět renovaci podlahy, ale pouze její důkladné vyčištění, které je prováděno v krátkém časovém úseku bez výrazného přerušení provozu.

Ochrana povrchu – navrácení lesku

Opakované hloubkové čištění podlah může časem snížit kvalitu povrchu. Pro obnovení původního vzhledu a prodloužení životnosti podlahy doporučujeme novou ochrannou vrstvu leštěnky. Tento proces je bezpečný, rychlý a snadný. Produkty Bona obnovují vzhled podlah a navracejí jim jejich původní krásu. Pro komerční prostory s vysokou zátěží je doporučeno provádět hloubkové čištění a následnou ochranu povrchu pro zvýšení jejich odolnosti.

Přelakování – obnovení povrchu

Při běžném opotřebení a poškození podlah byste obvykle přemýšleli o výměně podlahové krytiny. Nicméně, společnost Bona přichází s inovativním řešením v podobě metody přelakování podlah. Toto ošetření povrchu je efektivní alternativou, jak rychle obnovit původní vzhled podlah a prodloužit jejich životnost. Bez ohledu na to, zda se jedná o dřevěné podlahy, vinyl, PVC, linoleum nebo gumovou podlahu, Bona Přelakování podlah je unikátním a bezpečným řešením, které poskytne dokonalý povrch během několika hodin práce. S touto inovativní metodou můžete snadno změnit vzhled poškozeným a opotřebovaným podlahám.

Kompletní systém produktů a řešení

Bona nabízí kompletní systém profesionálních produktů a návodů pro údržbu a renovaci dřevěných podlah, ale i podlah typu vinyl, PVC/LVT, guma apod. Všechny naše produkty jsou navrženy s ohledem na kvalitu a efektivitu, aby tyto podlahy vypadaly krásně a byly chráněny před opotřebením.

Příručka údržby podlah

Příručka údržby podlah od společnosti Bona obsahuje osvědčené postupy a doporučení pro údržbu a ošetření všech typů podlah. Můžete se na ni spolehnout jako na spolehlivý zdroj informací pro správu a péči o podlahy.

Příručka je ke stažení ZDE: Kompletní příručka údržby podlah.

Share.

About Author

Comments are closed.