Vytváření kontrastů pomocí barev, podlahy Egger jsou krásným doplňkem moderních barevných motivů

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Co mají trendové barvy společného s podlahami? Odpověď zní:mnoho. Tyrolský výrobce materiálů na bázidřeva EGGER bere své zákazníky do světa barev a dekorů podlah. Poskytuje inspiraci, krásné kombinace a praktickou digitální službu k vyzkoušení.

V případě módy a nábytku je dnes možné všechno. Tvary, barvy, materiály – výběr je téměř neomezený. Jen EGGER nabízí více než 200 dekorů podlah ve třech specializovaných produktových kategoriích pro nejrozmanitější požadavky: od podlah řady Comfort, které se vyznačují příjemným dotykovým vjemem a akustikou, přes oblíbené všestranné laminátové podlahy, jež jsou k dispozici také jako voděodolná laminátová Aqua+, až po obzvláště odolné Design GreenTec, které zvládnou i náročné výzvy.

Rákos, eukalyptus nebo jedle byly inspirací pro barevný trend Jemná zelená s matnými zelenými tóny přírody. Podlaha řady Laminát s formátem podlahových desek Kingsize a živým dekorem kamene EPL207 Terrazzo Triestino šedé se skvěle hodí ke stěnám v této paletě barev.

„Chceme dát našim zákazníkům inspiraci a orientaci a ukázat, se kterými domácími trendy naše podlahové produkty obzvláště krásně ladí,“ říká Ayla Schwarzmayrová, Decor Management Specialist ve společnosti EGGER. Proto Ayla Schwarzmayrová a její tým vybraly čtyři moderní barevná témata a sestavily exkluzivní balíčky produktů a dekorů.

Harmonické přírodní tóny vnášejí do interiérů kus venkovního prostředí

S autentickými dekory dřeva a kamene a tlumenými barvami vnášíme do interiérů kus venkovního prostředí. Tlumené barevné tóny jsou jemné a proměnlivé, a přesto efektní. Vysoký podíl šedé umožňuje jejich snadné kombinování. V kombinaci s odpovídajícími dekory podlah je půvabně zdůrazněn individuální charakter tlumených barev.

Pudrová modrá – tóny, které zaujmou svou uklidňující čistotou. Vypadají obzvláště krásně se světlými dekory, jako je EPC029 Dub Calenberg v klasickém vzhledu dřevěných prken podlah EGGER Comfort.

Specialisté na dekory ze společnosti EGGER vybrali čtyři barevná témata z palety přírodních odstínů a zkombinovali je s odpovídajícími dekory podlahových krytin. Výsledkem jsou inspirativní, moderní obytné prostory.

Přečtěte si:  Softsynchron, další úroveň vinylového povrchu

 • JEMNÁ ZELENÁ – MATNÉ ZELENÉ TÓNY Z PŘÍRODY
  Rákos, eukalyptus nebo jedle byly inspirací pro tento barevný trend s matnými zelenými tóny přírody. Prosvětlené místnosti s vodními prvky a rostlinami vytvářejí jedinečnou atmosféru. Moderní technologie a přírodní materiály lze úspěšně propojit. Podlahy EGGER se světlým, přírodním vzhledem dřeva se k tomu dokonale hodí: moderní a funkční, mají vše, co dnes dělá dobrou podlahu.
 • TLUMENÉ ZEMITÉ TÓNY – TEPLÉ ZEMITÉ TÓNY VYTVÁŘEJÍ PŘÍJEMNOU ATMOSFÉRU
  Tlumené zemité tóny se kolem nás objevují v různých tvarech a strukturách: udávají směr nejen současných uni barev, ale setkáváme se s nimi i v teplých tónech dřeva a přírodních materiálů, jako je kůže, ale i textilie z konopí a lnu. Důraz zde není kladen na kontrasty, ale spíše na kombinace tlumených zemitých a přírodních tónů. Nejsou to jednotlivé kusy nábytku nebo bytové doplňky, které dominují místnosti; kýžený efekt je tvořen spíše barevnou harmonií vybavení. Vše se prolíná v harmonický celek.
 • PUDROVÁ MODRÁ – TLUMENÉ MODRÉ TÓNY PRO UKLIDŇUJÍCÍ ČISTOTU
  Modré tóny zaujmou svou uklidňující čistotou. Vnášejí do interiérů prostor tím, že připomínají nebe a moře. Tyto subtilní a všestranné prvky propůjčují elegantnímu prostředí lehkost a klid bez rušivého rozptylování. Tlumené modré tóny vypadají obzvláště krásně s přírodním dubovým dřevem, světlými podlahovými deskami nebo šedými tóny. Tmavé kontrasty určují jednotlivé kontrastní body.
 • VŠE JE O ČERNÉ – NOVÁ ČERNÁ JAKO KONTRAST
  Nová černá získala přirozený vzhled: dodává se s povrchovými strukturami dřeva nebo matnými povrchy jako kontrastní prvek. Černé detaily v kombinaci s autentickým dřevem vytvářejí moderní styl interiéru. Přírodní podlahy vnáší do místnosti lehkost a podtrhují efekt černých prvků. Naopak černá podlaha vytváří elegantní kontrast ke světlému nábytku.
Přečtěte si:  Suché podlahové systémy Fermacell® a jejich uplatnění při rekonstrukci dřevěných trámových stropů

Vizualizátor podlah Egger – praktická digitální služba k vyzkoušení

Pro výběr má EGGER praktický digitální nástroj – Vizualizátor podlah EGGER. Práce s ním je pro uživatele jednoduchá. Aplikaci lze snadno spustit prostřednictvím stránky www.egger.com/myfloor. Chytrá intuitivní navigace menu provádí uživatele aplikací a zároveň poskytuje přehled kolekcí, typů podlah a v neposlední řadě i širokého sortimentu nejrůznějších dekorů.

Nová černá získala přirozený vzhled: s povrchovými strukturami dřeva nebo matnými povrchy vytváří kontrastní prvek. Skvěle se kombinuje s přírodními podlahami, jako je Design GreenTec, a dekorem EPD040 Dub Almington béžový. Vzhled vnáší do místnosti lehkost a tmavé kontrasty podtrhují její efekt.

Zákazník si může své zvolené dekory vyzkoušet na fotografii, kterou si sám nahraje, nebo je posoudit na již nahraných snímcích místností. Chytré propojení s e-shopem se vzorky a vyhledáváním prodejce umožní zákazníkovi přejít od vize (místnosti) ke skutečnému produktu. Nástroj je optimalizovaný pro mobilní použití a vhodný jak pro koncového zákazníka, který chce získat první dojem použití ve svém domově, tak pro prodejce a firmy zabývající se pokládkou, které jej využijí pro rychlou a snadnou vizualizaci místnosti.

www.egger.com

Share.

About Author

Comments are closed.