Umyvadlové armatury Schell s úspornými perlátory

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ekonomika provozu v sanitárních prostorech je čím dál pečlivěji hlídaným parametrem ve veřejných a komerčních budovách. Schell těmto požadavkům vychází vstříc maximálně úspornými armaturami.

Úspornost a hygiena – tak lze ve zkratce shrnout hlavní výhody umyvadlových armatur Schell nabízených hned v sedmi originálních produktových řadách: Xeris, Puris, Celis, Vitus, Linus, Modus a Petit. S neustále se zvyšujícími nároky na úspory se vyrovnávají komerční budovy typu nákupních center, restaurací, hotelů, filmových multiplexů, divadel a sportovních center a veřejné objekty jako jsou letiště, nádraží, školy, úřady nebo jídelny.

Schell Xeris SC směšovaci

Úspora vody a energie ovšem nejsou jedinými sledovanými parametry. Stejně tak investoři hledí na dlouholetý bezproblémový provoz a snadnou údržbu. A v tomto směru Schell nabízí preciznost a kvalitu „made in Germany“. Armatury jsou vyráběny z hygienicky nezávadné mosazi, lesk jim dodává kvalitní chromová úprava povrchu. Kvalitní materiály a robustnost armatur zajišťují vysokou odolnost během dlouhodobého používání veřejností.

V aktuální nabídce umyvadlových baterií Schell najdete jak armatury tlačné samouzavírací, tak bezdotykové senzorové ve verzích na baterie, anebo s připojením na síť. Právě elektronické armatury jsou čím dál žádanější, protože garantují maximálně možnou hygienu.

Schell Modus E na jednu vodu

V neposlední řadě zaujmou umyvadlové baterie Schell svým elegantním designem a po právu proto byly oceněny prestižními cenami jako jsou Red Dot Design Award, German Design Award, iF product design Award, Design Plus, nebo Iconic Awards.

Přečtěte si:  Nové senzorové armatury Schell Modus E a Modus Trend E pro veřejné sanitární místnosti

www.schell.eu

Share.

About Author

Comments are closed.