Český výrobce vinylových podlah Fatra, a.s.

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Podlahy, které vyniknou nejen na podlaze, ale i na stěně.

Vinylové podlahy se těší velké oblibě, a to především díky své kvalitě, nenáročnosti a široké škále vzorů. Navíc vinyl nemusí ležet pouze na podlaze. Vinylovými dílci totiž lze ozvláštnit i jiné části interiéru.

Slaďte podlahu a stěny

Ideálním a netradičním řešením, jak zpestřit stěny, by mohl být právě vinyl. Vinylové dílce Thermofix a Imperio od českého výrobce Fatra se totiž díky své konstrukci a technologii hodí i jako obklad stěny. Dodávají se v dílcích o rozměrech 1200 x 180 mm, 1829 x 180 mm a 900 x 150 mm v dekoru dřeva, 900 x 300 mm a 450 x 450 mm v dekorech kamene či koberce. Jednotlivé lamely se jednoduše nalepí těsně vedle sebe tak, že jsou pevně spojeny s podkladem. A je hotovo. Může tak vzniknout zajímavý dekor stěny, který bude stylově navazovat na podlahu, nebo naopak s ní kontrastovat.

Imperio, Dub kalifornský, 29503-1.

Zajímavá zeď ve vstupní chodbě pod věšáky? Nebo netradiční čelní stěna v obývacím pokoji či kuchyni? Experimentovat se určitě vyplatí. Vybírat můžete ze 74 dekorů imitujících přírodní materiály, a to nejen na pohled, ale díky povrchové struktuře i na omak. Vinyl na stěně je i praktický – na rozdíl například od kamenného či dřevěného obkladu jsou vinylové dílce Thermofix a Imperio dobře omyvatelné vodou.

I přesto, že se při instalaci používá lepidlo, nemusíte se bát o zdraví. Výroba vinylových dílců podléhá přísným nárokům a kontrolám. S certifikovanou antibakteriální úpravou a bez škodlivých ftalátů vyhovují všem náročným světovým požadavkům.

Přečtěte si:  Floor Forever představuje

Výhody vinylu

  • Odolnost podlahoviny proti vlhkému prostředí;
  • vysoká odolnost proti opotřebení;
  • vhodnost pro podlahové vytápění;
  • velmi nízká úroveň hluku;
  • snadná údržba.

www.fatrafloor.cz

 

Share.

About Author

Comments are closed.