Sledujte SAINT-GOBAIN Fórum online. Krize bydlení: Bude v Česku kde bydlet?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

V úterý 23. 2. 2021 od 10 hodin proběhne online konference Saint-Gobain Fórum. Tématem je krize bydlení: Bude v Česku kde bydlet?

V Česku chybí byty. Jen v Praze zhruba 20 tisíc, v Brně je to podobné a povolování nových staveb nezrychluje. Dokonce naopak. To se projevuje na cenách. Ty v metropoli stouply u rezidenčního bydlení za posledních 5 let skoro na dvojnásobek. Další krajská města na tom nejsou o moc lépe. Co může situaci změnit? Má vůbec Česko koncepci bydlení? A jakou roli by v ní mělo sehrát družstevní nebo nájemní bydlení?

Diskutovat se bude o plánované koncepci bydlení, dostupném bydlení v Praze, výhodách i nevýhodách družstevního bydlení, výhledu developerů a zprostředkujeme i názor zástupce realitního trhu. Vysíláním pro architekty, projektanty a další profesionály z oboru stavebnictví provede moderátorka a novinářka Michala Hergetová.

Pozvání přijali:

  • Jana Hanzlíková – náměstkyně pro řízení sekce bydlení a sociálního začleňování MMR,
  • Hana Kordová-Marvanová – radní hlavního města Prahy
  • Lukáš Kovanda – hlavní ekonom Trinity Bank
  • Tomáš Kadeřábek – ředitel Asociace developerů
  • Miloš Hutník – divize Weber, Saint-Gobain Construction Products CZ

V reportážích vystoupí hosté – Jan Hrubý – generální ředitel společnosti RE/MAX ČR a Martin Hanák – ředitel sekce metodiky Svazu českých a moravských bytových družstev.

Ke sledování vás zve výrobce stavebních materiálů, společnost Saint-Gobain a její divize Weber. Diskutovat můžete i vy v online chatu.

Registrace zde:
https://www.azpromo.cz/sg-forum-2021-krize-bydleni-bude-v-cesku-kde-bydlet-23-2-2021/prihlasit-se/

Přečtěte si:  Sklo jako finální povrch. Designová novinka v zateplovacích systémech
Share.

About Author

Comments are closed.