Trendy: Vinylová podlaha nejen na podlaze

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Vynikne na stěně nebo v koupelně

Vinylové podlahy se těší velké oblibě, a to především díky své kvalitě, nenáročnosti a široké škále vzorů. Ale napadlo vás někdy, že vinyl nemusí ležet jen na podlaze? Vinylovými dílci totiž můžete ozvláštnit i jiné části interiéru.

Slaďte podlahu a stěny

Pokud vás už nudí fádní stěny a přemýšlíte, čím je zpestřit, netradičním řešením by mohl být právě vinyl. Vinylová podlahovina Thermofix od českého výrobce Fatra se totiž díky své konstrukci a technologii hodí i jako obklad stěny. Thermofix se totiž dodává v dílcích (v rozměru 1200 x 180 mm u imitace dřeva, 900 x 300 mm, či 450 x 450 mm u imitace keramické dlažby a textilu), které se jednoduše nalepí těsně vedle sebe tak, že jsou pevně spojeny s podkladem. Může tak vzniknout zajímavý dekor stěny, který bude stylově navazovat na podlahu nebo naopak s ní kontrastovat.

Vybírat můžete z 52 dekorů věrně imitujících dřevo, kámen a koberec. Interiér se může vmžiku proměnit v příjemný prostor laděný do přírodních tónů, které působí uklidňujícím dojmem. Na rozdíl například od kamenného či dřevěného obkladu je podlahovina Thermofix dobře omyvatelná vodou.

Koupelna trochu jinak

Dlažba je sice evergreen, originálním řešením ale může být obklad z vinylových dílců Thermofix. Pokud se nebojíte novinek, budete překvapeni, jak příjemným obkladem může Thermofix v koupelně být.

Ke koupelnové klasice patří především přírodní dekory a dekor dřeva, proto nadčasové vzory podlahovin Thermofix, které jsou k nerozeznání od přírodních materiálů, jsou dobrou variantou pro všechny, kteří se chtějí obklopit dřevěnou podlahou či stěnou, ale zároveň mají požadavky na materiál s dobrou odolností vůči vlhkosti a snadnou údržbu.

Přečtěte si:  Zámek Žleby a jeho historické podlahy

Vinylové dílce Thermofix totiž díky své konstrukci patří mezi nejkvalitnější vinylové heterogenní podlahoviny. I přesto, že se při jeho instalaci používá lepidlo, nemusíte se bát o své zdraví. Výroba vinylových dílců podléhá přísným nárokům a kontrolám. S certifikovanou antibakteriální úpravou a bez škodlivých ftalátů vyhovuje všem náročným požadavkům.

www.fatrafloor.cz

Share.

About Author

Comments are closed.