Koupelnový nábytek Sapho – nová série Amia

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Sapho je značka výrobků koupelnového vybavení, mezi nímž nechybí ani nábytek. Část sortimentu koupelnových skříněk se vyrábí v ČR, konkrétně ve Zdibech u Prahy. Veškerá výroba je ručního charakteru.

Novinkou v nabídce koupelnového nábytku je série AMIA, jejímž charakteristickým znakem je plastický rámeček zásuvek a dvířek. V kombinaci s umyvadlem z keramiky nebo litého mramoru vytváří zajímavý designový prvek do interiéru koupelny. Zásuvky jsou vybaveny výsuvy BLUM® s funkcí tlumení BLUMOTION
s doživotní zárukou.

Skříňky jsou vyráběny ve dvou dekorech lamina se strukturou dubového dřeva v šířkách 60, 75, 90 a 120 cm. Horní zásuvka skříňky 90 cm je vybavena praktickým organizérem. V nabídce jsou také dva typy doplňkových policových skříněk. Skříňku s prádelním košem lze snadno získat jednoduchým vyjmutím spodní police u doplňkové skříňky šíře 35 cm a instalací látkového prádelního koše na suchý zip.

Při výrobě nábytku používá Sapho systém výsuvu zásuvky BLUM TANDEMBOX antaro s integrovanou funkcí tlumení BLUMOTION. Všechny zásuvky vybavené tímto systémem otevřete lehce a snadno jedním pohybem ruky. TANDEMBOX antaro zajistí vysokou kvalitu pohybu při dynamické nosnosti 30 a 65 kg.

www.sapho.cz

Přečtěte si:  Designové radiátory Zehnder - prvotřídní kvalita, dokonalá funkčnost a krásný design
Share.

About Author

Comments are closed.