PODLAHY Profi 2019/04

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Vážení čtenáři,  v tomto čísle časopisu Podlahy Profi míříme vzhůru. Nijak obrazně, ale fakticky, protože jedním z témat je využití podlahovin jako obkladu na stěnu. To, že podlahy opustily polohu horizontální a vydaly se i vertikálním směrem, patří k aktuálnímu trendu, který byl mimo jiné v mnoha podobách prezentován i na veletrzích počátkem letošního roku.

Ale podobně jako u současného použití tapet není účelem obložit interiér celý, ale vytvořit v místnosti výrazný akcent, dominantní prvek v případě, že materiál je jiný než na podlaze, nebo optický efekt „přechodu“ podlahy na část stěny, pokud je materiál stejný. Připravili jsme pro vás několik ukázek od různých výrobců a máme i příklad toho, že „přelít“ se dá z podlahy na zeď i litá podlaha, čímž plynule přecházíme k tématu dalšímu, jímž jsou lité podlahy, ať už jako vrstva pochozí, tak podkladní. Speciálně se věnujeme podlahám xylolitovým, které v sobě pojí historii i moderní využití. Významným tématem tohoto čísla je také nářadí, stroje, přístroje, pomůcky a oděvy pro podlaháře, které jsou základem kvalitního provedení prací.


Více se dozvíte v tištěném vydání časopisu PODLAHY Profi, který si můžete předplatit na 1 rok / 6 vydání za 330 Kč a budete ho pravidelně dostávat do vaší poštovní schránky.

OBJEDNÁNÍ PŘEDPLATNÉHO

  • SMS na číslo: + 420 776 272 149 ve tvaru: název časopisu, jméno, příjmení, ulice, číslo popisné, PSČ, město
  • e-mailem: marketa@iproffi.cz
Přečtěte si:  Nový prémiový nátěr na podlahy v interiéru DisboPUR 385

NOVINKA – ČASOPIS V ELEKTRONICKÉ PODOBĚ

Časopis PODLAHY Profi můžete číst také v elektronické podobě na svých mobilních zařízeních a počítačích.  Prostřednictvím Alza Media si můžete zakoupit jednotlivé číslo či objednat půlroční nebo roční předplatné.  Aktuální vydání je po zaplacení k dispozici ihned ke čtení.

Koupit elektronickou verzi PODLAHY Profi

Share.

About Author

Comments are closed.