Bona oleje pro barevný vzhled dřevěných podlah

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Renovujte, nevyměňujte! Bona Inspiration nabízí něco jedinečného. Můžete si ponechat stávající podlahy, a přesto zcela změnit jejich vzhled, který bude ladit s interiérem. I náročný zákazník si vybere z široké palety barev a nekonečných možností podlahového designu Bona Inspiration.

Z pohledu udržitelnosti je rozhodně smysluplnější zachovat starou a dobře udržovanou dřevěnou podlahu co nejdéle, namísto pokládky nové. Jedná se o kus přírody a zdravého domova.

Od inspirace k realizaci

Příprava povrchu je důležitá pro konečný výsledek. Ať už zvolíte klasické broušení nebo kartáčování pro unikátní efekt, jednoduché návody krok za krokem vám pomůžou v každém směru, od začátku až do konce.

Zvolte si přesně ten správný vzhled: Bona Inspiration nabízí 5 zajímavých stylů a 15 barevných kombinací včetně ucelené řady povrchových úprav – od jemně bílé varianty podlahového designu Nordic Shimmer, přes Garden Atmosphere – přírodní rustikální styl, Malibu Dreams, který znázorňuje eleganci a kalifornský tyl, Touch of Grace pro skutečně originální a elegantní design na černém pozadí v kombinaci s kontrastní bílou až po černou variantu Modern Liquorice z kolekce stylu New Modern. A dále pak nekonečnou paletu barevných možností a kombinací.

Návody Bona Inspiration: celkem 15 vzhledů krok za krokem ZDE.

Barevný vzhled pro náročné a ochrana povrchu lakem

Dřevěná naolejovaná podlaha je vskutku výjimečná jak na pohled, tak na dotek. Navíc, při volbě speciálních technik kartáčování vznikne unikátní efekt na podlaze. Tím se zvýrazní kresba dřeva a vytvoří efekt na povrchu podlahy pomocí barevných olejů, které vyzdvihnou a prokreslí každý detail dřevěné podlahy. Z naší nabídky si lze zvolit klasický přírodní vzhled olejované dřevěné podlahy, barevný olejovaný vzhled, unikátní 2D efekt a přelakováním vrchním lakem řady Bona Traffic HD lze docílit skvělé odolnosti povrchu.


Podívejte se na video zde:

Pracovní postup, jak vydrásat dřevěnou podlahu a zvýraznit tak strukturu dřeva, naolejovat širokou škálou barevných olejů a nalakovat pro skvělou odolnost proti opotřebení. To je Bona Fiber Pad, Craft Oil 2K a Traffic HD Raw. Jedinečný vzhled dřevěné podlahy s perfektní odolností laku.

Bona Oil System nabízí kompletní systém řešení od začátku až do konce:

  • inspirující řada olejů, barev a tónů pro vytváření kreativních řešení
  • návody krok za krokem k vytváření nových vzhledů a textur
  • ergonomické a univerzální stroje a příslušenství včetně kartáčů a brusiv
  • profesionální produkty pro ošetření a údržbu dřevěných podlah

Bona představuje oleje:

BONA CRAFT OIL 2K je vysoce odolný 2-složkový olej vyrobený z unikátní receptury modifikovaného rostlinného oleje, povrch ošetřený olejem se může již po pouhých 8 hod od aplikace zatížit lehkou chůzí. Olej nabízí celkem 15 barevných kombinací, které se dají navzájem mezi sebou míchat pro ještě více barevných možností. V případě potřeby je možné přelakování lakem řady Bona Traffic HD pro nejvyšší odolnost povrchu proti opotřebení.

BONA HARD WAX OIL je vyroben z modifikovaných rostlinných olejů. Poskytuje povrchu vysokou odolnost, je odolný vůči skvrnám, které lze snadno lokálně opravit. Údržba je velmi snadná.

BONA NORDIC TONE je odstín pro vytvoření unikátního charakteru a zintenzivnění skandinávské bílé barvy, před nanesením oleje Bona Craft Oil 2K.

BONA RICH TONE je odstín pro ošetření tvrdého dřeva, který přináší tmavě hnědou kouřovou barvu, což dodává podlaze nádech důmyslnosti.

BONA MIX COLOUR je koncentrovaná pigmentová pasta pro povrchové úpravy na bázi vody, speciálně určená pro Bona Nordic Tone a Bona Rich Tone.

Kompletní sortiment produktů pro ošetření a údržbu olejovaných podlah zde:

www.bona.com/cz/profesional/pokladka-a-renovace/olejovane-podlahy/produkty-pro-olejovani-drevenych-podlah/

Reference:

Share.

About Author

Comments are closed.