ZERO dekorační stěrky – pro jedinečné povrchy, funkčnost, atmosféru a moderní styl

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

ZERO DecoStyle Beton

V současné době je velmi žádaný efekt betonového povrchu. Proto také mnoho výrobců nátěrových hmot nabízí různé varianty stěrek tento vzhled imitujících. ZERO DecoStyle Beton nabízí kombinaci ideálních vlastností jak pro zpracování, tak pro samotný efekt autentického vzhledu betonu. Přidanou hodnotou je pak možnost kombinace s DecoStyle lazurami či patinační odolnou barvou ZERO RenoTop Metallic.

DecoStyle Beton, foto: www.exkluzivnisteny.cz

ZERO DecoStyle Beton má několik podstatných výhod. Především nabízí dlouhé doby úpravy samotného povrchu stěrky do konečného vzhledu, a to až několik hodin. To umožňuje snadnou aplikaci na velké plochy při jenom aplikátorovi.

DecoStyle Beton, foto: www.simonahotova.cz

Je možné jím dosáhnout různě strukturovaných povrchů, od vysokých struktur, které jsou hojně využívány především při patinacích odolným efektním nátěrem ZERO RenoTop Metallic, až po dokonale hladké plochy s charakterem leštěného betonu.

Minerální charakter dodává povrchu typický vzhled. Ten lze při individuální tvorbě také třeba lazurovat pomocí lazur ZERO DecoStyle, a vytvořit tak jedinečný vzhled v mnoha tónech.

DecoStyle Beton, foto: www.exkluzivnisteny.cz

Při vysokém zatížení, např. v kuchyňském prostoru, kde je potřeba časté čištění, je možné využít konzervačního prostředku ZERO ArtDesign Finish, který nemění charakter povrchu a ponechává mu vzhled „betonu“.

Samotná barevná škála je téměř neomezená. Tónováním na počkání lze získat tisíce barevných variant včetně bílé a černé.

ZERO RenoTop Metallic

Ideální patinační barva s kovovými odlesky jak pro odolnou povrchovou úpravu materiálu ZERO DecoStyle Beton, tak pro samotnou individuální tvorbu dekorů v interiéru i na fasádě. Barva se upravuje válečkem, štětcem, houbami či šablonací. Výsledný efekt je dán jak barevnou kombinací, tak samotnou patinační technikou.

Přečtěte si:  Murexin - netradiční povrchové úpravy balkonů a teras

ZERO MagicTouch

ZERO MagicTouch je vysoce odolná špachtlovací hmota pro interiér a fasádu, jež byla vymyšlena s ohledem na jednoduchost zpracování, tak aby bylo možné realizovat požadovaný efekt exkluzivní dekorace za mnohonásobně kratší čas, než je u dekoračních materiálů běžné.

MagicTouch, foto: www.exkluzivnisteny.cz

Díky variantě matné, perleťové, hliníkové a zlaté je možné vytvořit nepřebernou škálu dekorů, od betonu, kovu, kamene, rzi, patiny mědi, benátského štuku, a dalších více než 2000 druhů dekorů v několika tisících barevných variantách.

MagicTouch, foto: www.exkluzivnisteny.cz

ZERO MagicTouch lze v interiéru využít pro dekorace, zvýšení omyvatelnosti a mechanické odolnosti stěn v celém interiéru, na chodbách, jako náhradu obkladů v koupelnách, restauracích, k dekorativnímu zpracování krbů apod.

MagicTouch, foto: www.rbdekorace.cz

MagicTouch, foto: www.simonahotova.cz

MagicTouch, foto: www.simonahotova.cz

www.zerobarvy.cz

Share.

About Author

Comments are closed.