Kolekce Traditions: špička mezi laminátovými podlahovinami

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Již téměř rok mají zákazníci možnost pořídit si laminátovou podlahovinu, která dokáže splnit i ty nejvyšší nároky na design v kombinaci s kvalitním provedením. Jde o kolekci Traditions značky Balterio, kterou na českém trhu prezentuje obchodní síť podlahovin FLOOR FOREVER.

Z hlediska dekorů je z čeho vybírat. V nabídce je 16 atraktivních dezénů s perfektně sladěným příslušenstvím a s rozměry lamel 9 x 190 x 1380 mm. Dekory se natolik podobají skutečnému dřevu, že je těžké poznat rozdíl. Volit lze mezi tradičními duby, od elegantních až po rustikální, ale i mezi exotickými dřevy. Díky embosování je zvýrazněná přírodní kresba dřeva, trhliny a suky. Kartáčování kresbu otevírá, zatímco různé textury a úrovně lesku zvýrazňují trhliny v hloubce a suky na povrchu.

Balterio Traditions, 61010 Viktoriánský Dub.

Velkou předností laminátových podlahovin z kolekce Traditions je jejich 100% voděodolnost. Díky technologii HydroShield, která spojuje těsný a vodu odpuzující zámkový systém s přirozeně vypadajícími V-drážkami, jsou skvělou volbou dokonce i do koupelen. Do zámkových spojů totiž nemůže po 24 hodin proniknout žádná voda. Aby vše fungovalo naprosto spolehlivě, je potřeba sladit s voděodolnou podlahovinou i příslušenství v podobě voděodolných lišt a profilů Balterio, které jsou opatřeny speciálním
nátěrem, jenž chrání příslušenství proti vodě. Zároveň je nutné použít tmel WaterShield a Dilatační pěnovou pásku značky Balterio. A pak je výsledek dokonalý. Záruka na voděodolnost podlahovin T Balterio Traditions, 61009 Dub Castello. raditions je přitom 10 let.

Další výhodou také je, že krytiny z kolekce Traditions jsou mimořádně chráněné proti poškrábání, a to díky tomu, že svrchní vrstva disponuje patentovanou technologií Scratch Protect. I z pohledu ekologie přinášejí klid v duši. Disponují totiž ekologickou značkou PEFC a evropskou značkou EU Ecolabel, které poskytují záruku zodpovědného lesnictví, trvanlivého výrobku a udržitelného výrobního procesu.

www.floorforever.cz
www.balterio.cz

 

Share.

About Author

Comments are closed.